marjamaa

Uudised

TUNNUSTAME! Kehtna tervisepäeval osalejad
8. mail osalesid neli Märjamaa Gümnaasiumi Va klassi õpilast Kehtnas toimunud maakonna tervisepäeval.
TUNNUSTAME! TV10 olümpiastarti IV etapi tulemused
Teisipäeval, 14. mail toimus Kohila Gümnaasiumi staadionil Rapla maakonna koolinoorte TV10 olümpiastarti IV etapp
TUNNUSTAME! Maakonna murdmaajooks
9. mail Raplas toimunud maakonna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutasid meie jooksjad auhinnalisi
TUNNUSTAME! Sulgpallis kaks 3. kohta
Rapla maakonna koolinoorte sulgpalli meistrivõistlustel saavutas tütarlaste arvestuses Anette Ella 3. koha ja sama
TUNNUSTAME! Tütarlaste jalgpallis 3. koht
Kaereperes 17.04.2019 toimunud Rapla maakonna koolinoorte 1.-5.-klassi jalgpalli esivõistlustel saavutasid meie kooli
TUNNUSTAME! 1.-3. kl saalijalgpallilt I koht
10.aprillil osalesid Rapla maakonna koolinoorte 1.-3. klasside saalijalgpalli EV-l ka Märjamaa Gümnaasiumi
Loeng kooliteed alustavate laste vanematele
Teisipäeval, 16. aprillil toimub Märjamaa Gümnaasiumi aulas loeng Märjamaa vallas kooliteed alustavate laste
Märjamaa Gümnaasiumi klassidevahelised MV korvpallis 7.-9. klass
Märjamaa Gümnaasiumi klassidevahelised MV korvpallis toimusid neljapäeval, 4. aprillil Haimre pst. võimlas.