TUNNUSTAME! Silmapaistvad tulemused olümpiaadidelt

Rapla maakonna koolide emakeeleolümpiaadil osalesid edukalt IX–X klasside arvestuses II koha saavutanud ANNI PAISU ja III–IV koha saavutanud GETTERLI-HELLE AAVIK, HELEN KAUN sai XI–XII klasside arvetuses III koha ja TRIINU ALGMA pälvis VII–VIII klasside arvestuses samuti III koha. Kool tunnustab tublisid õpilasi ja nende juhendajaid TIIA OIDRAMi ja SIRJE NOOTREt.

Inglise keele olümpiaadil X–XII klassidele saavutas Xa klassi õpilast KÄTI JALAKAS III–IV koha. Kiidusõnad kuuluvad nii õpilasele kui ka õpetaja-juhendaja SIRJE EHRENPREISile.

Loodusteaduste olümpiaadil osales edukalt VIIIa klassi õpilane MEELI MARIA VIIKMAA, kes saavutas III koha.

Maakonna võistkondlikul matemaatikaülesannete lahendamise võistlusel Nuputa VII klasside arvestuses saavutas  Märjamaa Gümnaasiumi VIIa klassi võistkond II koha: LAURA-LIIS VÄLJAR, KEITI LOMP, OLIVER MERESMÄE. Kool tunnustab õpilasi ja õpetaja RAIVO MIKKORit.

66. keemiaolümpiaadi Raplamaa piirkonnavoorus saavutas ROLAND LUHAVÄLI XI klasside arvestuses III koha ja füüsikaolümpiaadil X–XII klasside arvestuses II koha. Kiitus ja tänusõnad õpilasele ning juhendajatele JOHANNA ELMIKule ja PAUL ZUBTŠENKOle.