TUNNUSTAME! Koolinoorte kergejõustiku MV

Rapla maakonna koolinoorte kergejõustiku MV toimusid kolmapäeval, 29. mail Kohila Gümnaasiumi staadionil.

Märjamaa Gümnaasiumi õpilased näitasid võistlustel tublisid tulemusi:

Henri Suislep (5b) saavutas C-klassi poiste arvestuses 60m jooksus ajaga 8,99 sekundit III koha ning 1000m jooksus ajaga 3.51,08 II koha;

Kristofer Alex Jeanty (7a) saavutas B-klassi poiste arvestuses 1500m jooksus ajaga 5.17,6 III koha;

Berit Kristin (8a) saavutas A-klass tüdrukute arvestuses kõrgushüppes tulemusega 1.35m II koha, kaugushüppes tulemusega 4.09m III koha ning 800m jooksus ajaga 3.11,5 II koha;

Tessa Cathlen Tammik (8a) saavutas B-klassi tüdrukute arvestuses 100m jooksus ajaga 14,97 III koha ja kuulitõukes tulemusega 7.76m III koha;

Rainer Metsniit (8a) saavutas B-klassi poiste arvestuses kaugushüppes tulemusega 5.41m I koha, odaviskes tulemusega 30.14m III koha, kuulitõukes tulemusega 10.80m III koha, teivashüppes tulemusega 2.00m III koha ning kõrgushüppes tulemusega 1.50m III koha;

Markus Jago-Jaagu (8b) saavutas A-klassi poiste kõrgushüppes tulemusega 1.50m II koha.

Kool kiidab ja tunnustab tublisid spordilapsi, nende õpetajaid ja treener Indrek Drelli.