Õpetajad

Kulla Aavik - muusikaõpetus

Eve Burmeister- algõpetus

Indrek Drell - kehaline kasvatus

Sirje Ehrenpreis - inglise keel

Andres Elmik - direktor/kehaline kasvatus elmikandres@gmail.com

Johanna Elmik - gümnaasiumi bioloogia ja keemia 

Reet Elmik - kehaline kasvatus elmikreet3@gmail.com

Anne Heinaru - käsitöö anneheinaru@gmail.com

Tiina Helliste - kehaline kasvatus

Janne Jakimainen - algõpetus/inglise keel

Marika Jors - ajalugu/ühiskonnaõpetus

Sirje Kaerama - algõpetus/inglise keel

Ülli Toomemäe - bioloogia yllitoom@gmail.com

Piret Karus - kehaline kasvatus 

Ülle Kasemaa - saksa keel

Maire Kingsepp - algõpetus

Marika Kosubenko - muusikaõpetus/inglise keel

Ene Kurst - algõpetus

Rita Laanesaar - loodusõpetus

Monika Laikask - vene keel

Mauno Laurimaa - tööõpetus LaurimaaMauno@gmail.com

Monika Leedo - algõpetus

Darja Lehtsalu - vene keel

Laine Lemmik - eesti keel ja kirjandus

Moonika Lõhmus - inglise keel

Riina Meidla - vene keel/inglise keel

Kersti Mikkor - algõpetus

Raivo Mikkor - matemaatika rmikkor@hot.ee 

Leili Mikkus - matemaatika

Rein Nikopensius - arvutiõpetus reinni1@gmail.com

Ülli Nisuma - algõpetus

Sirje Nootre - eesti keel ja kirjandus sirjenootre@gmail.com

Tiia Oidram - eesti keel ja kirjandus

Ille Orgusaar - geograafia/majandusõpetus

Maie Pikani - sotsiaalpedagoog maie.pikani@mail.ee

Lia Puhm - direktori asetäitja/matemaatika puhmas@hot.ee

Piret Püü - kehaline kasvatus piretpuu@gmail.com

Marju Retsja - direktori asetäitja/eesti keel ja kirjandus marjure2@gmail.com

Gerri Saaremets - matemaatika saaremetsgerri2@gmail.com

Igal Serglov - ajalugu/ühiskonnaõpetus igals34@hot.ee

Riina Serglov - keemia/loodusõpetus rserglov@hot.ee

Ave Sinikas - algõpetus

Ulvi Zagurskaja - kunstiõpetus/matemaatika

Paul Zubtshenko - gümnaasiumi füüsika

Lilija Takking - inglise keel

Tiina Tanseri - algõpetus

Asta Teetlok - põhikooli füüsika astateetlok@hot.ee

Mare Tõnsau - inglise keel mtonsau@hot.ee

Maia Tõnts - algõpetus/inglise keel

Tiina Unga - algõpetus

Merge Vaher - logopeed/eripedagoog merge.vaher@mail.ee 

Malle Veidenberg - eesti keel ja kirjandus MalleVeidenberg@gmail.com

Õpetajate pilt 2017